Poradca

Radi vám poradíme so správnym výberom okien, dverí, zimných záhrad aj doporučíme vám tie najlepšie materiály podľa vašich požiadavkov.

 • Na čo nesmiete zabudnúť pri kúpe plastových okien

  Kúpa plastových okien je investícia dlhodobého charakteru. Okná si nekupujete na dva, tri roky, ale chcete, aby vám slúžili desiatky rokov. Preto je veľmi potrebné vedieť, na čo si pri ich kúpe musíte dať pozor.

 • Dištančný pásik SWISSPACER!

  Izoláciu vášho domu či bytu medzi sklami zabezpečuje distančný rámik. Práve on zohráva kľúčovú úlohu pri úspore nákladov na vykurovanie v zime, alebo na udržiavanie príjemnej teploty vo vnútri domu v lete.

 • Statické suché zasklenie STV a jeho výhody

  Systéme statického suchého zasklenia STV® or spoločnosti Gealan je inovatívny systém suchého lepenia okennej tabule a presahu krídla. V porovnaní s bežnou, mokrou variantov lepenia, vykazuje rozhodujúce prednosti hlavne jednoduchým spracovaním.

 • INOVAČNÉ TECHNOLÓGIE, KTORÉ ŠETRIA VAŠU ENERGIU

  V rámci technických riešení je už niekoľko rokov pozorovateľný trend hľadania takých tvarových usporiadaní profilov, ktoré dokážu neustále posúvať technický štandard dopredu, v pozadí tohto procesu je snaha o trvalé znižovanie koeficientu prechodu tepla, vynútená rastúcim tlakom na cenu energií.