Poradca

Radi vám poradíme so správnym výberom okien, dverí, zimných záhrad aj doporučíme vám tie najlepšie materiály podľa vašich požiadavkov.

 • Dištančný pásik SWISSPACER!

  Izoláciu vášho domu či bytu medzi sklami zabezpečuje distančný rámik. Práve on zohráva kľúčovú úlohu pri úspore nákladov na vykurovanie v zime, alebo na udržiavanie príjemnej teploty vo vnútri domu v lete.

 • Statické suché zasklenie STV a jeho výhody

  Systéme statického suchého zasklenia STV® or spoločnosti Gealan je inovatívny systém suchého lepenia okennej tabule a presahu krídla. V porovnaní s bežnou, mokrou variantov lepenia, vykazuje rozhodujúce prednosti hlavne jednoduchým spracovaním.

 • INOVAČNÉ TECHNOLÓGIE, KTORÉ ŠETRIA VAŠU ENERGIU

  V rámci technických riešení je už niekoľko rokov pozorovateľný trend hľadania takých tvarových usporiadaní profilov, ktoré dokážu neustále posúvať technický štandard dopredu, v pozadí tohto procesu je snaha o trvalé znižovanie koeficientu prechodu tepla, vynútená rastúcim tlakom na cenu energií.

 • NA ČO SI DAŤ POZOR PRI POROVNÁVANÍ CENOVÝCH PONÚK?

  Výmenu a kúpu okien či dverí v bytoch, rodinných domoch alebo pri novostavbách rieši bežný občan naozaj dlho. Ide o nemalú investíciu, v mnohých prípadoch aj celoživotnú, zákazník oslovuje viaceré firmy so žiadosťou o cenovú ponuku a porovnáva ich. Ale vedia zákazníci, na čo by sa mali sústrediť?