O firme ANEKO SK, a.s.

Naša spoločnosť ANEKO SK pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1996 a má titul jedného z najväčších výrobcov  plastových a hliníkových okien a dverí. Množstvo spokojných zákazníkov sa už mohlo presvedčiť o kvalite, profesionalite a odbornosti firmy. Dodáváme plastové či hliníkové okná a dvere, posuvné systémy, HS portály, ale aj zimné záhrady na mieru. Sústredíme sa na kvalitu a dlhodobosť našich produktov. Väčšina výrobných procesov je automatizovaná a robotická, čím dokážeme zaručiť excelentnú presnosť a kvalitu spracovania okien aj dverí. Naše produkty sú vhodné pre rodinné domy, novostavby, nízkoenergetické či pasívne domy, či komerčné priestory. Sme špička vo svojom segmente a radi Vám poskytneme odborné poradenstvo. Stačí poslať nezáväzný formulár na cenovú kalkuláciu.

Cieľom firmy je aj naďalej poskytovať svojim zákazníkom čo najlepší prístup ku kvalitným výrobkom, za čo hovorí aj slogan spoločnosti: „Doprajte si kvalitu…“

Čím sa zaoberáme

Už od roku 1996, kedy bola firma ANEKO SK založená, sa zaoberáme výrobou a montážou plastových a hliníkových okien a dverí. Naša firma sídli v Zlatých Moravciach, ale naše služby ponúkame nielen v blízkych mestách ako Levice, Topoľčany, Nitra, ale aj v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Piešťanoch, Banskej Bystrici či v Žiline.

Poskytujeme taktiež záručný a pozáručný servis na všetky produkty ANEKO SK a tiež platený servis na okná a dvere akýchkoľvek výrobcov.

Okná a dvere priamo od výrobcu

Široká ponuka kvalitných produktov

27500+ spokojných zákazníkov

S nami máte vždy dobrý výhľad

Virtuálny showroom

Vyskúšajte si náš virtuálny showroom a poprechádzajte sa po ňom z pohodlia vášho domova.

Certifikáty

  • Certifikáty ISO

  • Licencia na zabudovanie vonkajších otvorených konštrukcií do stavby

  • Certifikát na plastový systém Gealan S8000

  • Certifikát na plastový systém Gealan S8000 IQ

  • Certifikát na plastový systém Gealan S9000

  • Certifikát výrobkov od firmy Reynaers

Projekty podporované EU

Zvýšenie inovačného potenciálu spoločnosti ANEKO SK, a.s. obstaraním nových inovatívnych technológií

Projekt je spolufinancovaný Európskym fondom regionálneho rozvoja

Hlavným cieľom projektu je podpora inovačných a výskumno-vývojových aktivít spoločnosti obstaraním nových inovatívnych technológií a ich zavedením do výroby v súčinnosti so subjektom s výskumno-vývojovou činnosťou ako podporným aktérom inovačného procesu.

Kód ITMS2014+:313012D393Zníženie energetickej náročnosti spoločnosti ANEKO SK, a.s.

Projekt je spolufinancovaný Európskym fondom regionálneho rozvoja

www.op-kzp.sk

Cieľom projektu je zníženie energetickej náročnosti objektu výrobnej haly plastov realizáciou opatrení na úsporu energií.

ANEKO SK, a.s. Sídlo: Bernolákova 57, Zlaté Moravce 953 01

UMIESTNENIE STAVBY:
Priemyselná budova, LV č. 4588, Súpisné číslo: 2248, parcela číslo: 3470/5, katastrálne územie Zlaté Moravce.

Dátum začatia realizácie projektu: 4.2018
Dátum ukončenia realizácie projektu: 8.2021
Nenávratný finančný príspevok: 129 900,23 EUR
Druh projektu: dopytovo orientovaný

Odkaz na Európsku ÚniuZmluva – Dátum uverejnenia 25.4.2018

Výzva – na predkladanie ponúk. Dátum uverejnenia 26.4.2021

Zmluva – Dátum uverejnenia 27.5.20211996

Založenie Aneko SK

1999

Transformácia na s.r.o.

Na začiatku vyrábala spoločnosť Aneko produkty značky Internova od Nováckych chemických závodov v prenajatých priestoroch. Avšak s cieľom zvýšiť kvalitu produktov sa Aneko SK rozhodlo pre spoluprácu s nemeckou firmou TROCAL, v rámci ktorej došlo k transformácii na spoločnosť s ručením obmedzeným.

2001

Vlastné priestory

Po vybudovaní si dobrého mena sa spoločnosť neustále rozširovala. Prenajaté priestory už neposkytovali dostatočné podmienky pre rastúcu produktivitu, preto sa spoločnosť v roku 2001 presťahovala do vlastných výrobných a administratívnych priestorov.

2005

Rozšírenie výroby

V roku 2005 sa portfólio spoločnosti rozšírilo o hliníkové výrobky, kde sa za dodávateľov zvolili firmy Cortizo a Aluprof.

2010

Moderná výroba

S narastajúcim záujmom zákazníkov firma investovala do najmodernejšej technológie na výrobu a spracovanie okien a dverí. Naša spoločnosť sa rozhodla pre technológiu od nemeckej firmy GEALAN. Ide o linky najmodernejšieho typu, kde je minimálny zásah ľudskou rukou, čo znamená, že presnosť spracovania je na vysokej úrovni.

2014

Transformácia na ANEKO SK, a.s.

V roku 2014 sa firma pretransformovala na akciovú spoločnosť.

2018

Inovácie

Zakúpením nových obrábacích centier a CNC strojov sa zefektívnila výroba. Tak isto aj zamestnanci spoločnosti absolvujú pravidelné školenia a novo-získané znalosti následne pretavujú do kvalitne odvedenej práce.