O firme ANEKO SK, a.s.

Spoločnosť ANEKO SK pôsobí na slovenskom trhu už celých 23 rokov a má titul jedného z najväčších výrobcov  plastových a hliníkových okien a dverí. Množstvo spokojných zákazníkov sa už mohlo presvedčiť o kvalite, profesionalite a odbornosti firmy.

Cieľom firmy je aj naďalej poskytovať svojim zákazníkom čo najlepší prístup ku kvalitným výrobkom, za čo hovorí aj slogan spoločnosti: “Doprajte si kvalitu…”

Čím sa zaoberáme

Už od roku 1996, kedy bola firma ANEKO SK založená, sa zaoberáme výrobou a montážou plastových a hliníkových okien a dverí. Naša firma sídli v Zlatých Moravciach, ale naše služby ponúkame nielen v blízkych mestách ako Levice, Topoľčany, Nitra, ale aj v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Piešťanoch, Banskej Bystrici či v Žiline.

Poskytujeme taktiež záručný a pozáručný servis na všetky produkty ANEKO SK a tiež platený servis na okná a dvere akýchkoľvek výrobcov.

Produkty priamo od výrobcu

Široká ponuka kvalitných produktov

25000+ spokojných zákazníkov

Certifikáty

  • Certifikáty ISO

  • Certifikát na plastový systém Gealan S8000

  • Certifikát na plastový systém Gealan S8000 IQ

  • Certifikát na plastový systém Gealan S9000

  • Certifikát výrobkov od firmy Reynaers

1996

Založenie Aneko SK

1999

Transformácia na s.r.o.

Na začiatku vyrábala spoločnosť Aneko produkty značky Internova od Nováckych chemických závodov v prenajatých priestoroch. Avšak s cieľom zvýšiť kvalitu produktov sa Aneko SK rozhodlo pre spoluprácu s nemeckou firmou TROCAL, v rámci ktorej došlo k transformácii na spoločnosť s ručením obmedzeným.

2001

Vlastné priestory

Po vybudovaní si dobrého mena sa spoločnosť neustále rozširovala. Prenajaté priestory už neposkytovali dostatočné podmienky pre rastúcu produktivitu, preto sa spoločnosť v roku 2001 presťahovala do vlastných výrobných a administratívnych priestorov.

2005

Rozšírenie výroby

V roku 2005 sa portfólio spoločnosti rozšírilo o hliníkové výrobky, kde sa za dodávateľov zvolili firmy Cortizo a Aluprof.

2010

Moderná výroba

S narastajúcim záujmom zákazníkov firma investovala do najmodernejšej technológie na výrobu a spracovanie okien a dverí. Naša spoločnosť sa rozhodla pre technológiu od nemeckej firmy GEALAN. Ide o linky najmodernejšieho typu, kde je minimálny zásah ľudskou rukou, čo znamená, že presnosť spracovania je na vysokej úrovni.

2014

Transformácia na ANEKO SK, a.s.

V roku 2014 sa firma pretransformovala na akciovú spoločnosť.

2018

Inovácie

Zakúpením nových obrábacích centier a CNC strojov sa zefektívnila výroba. Tak isto aj zamestnanci spoločnosti absolvujú pravidelné školenia a novo-získané znalosti následne pretavujú do kvalitne odvedenej práce.