Ponúkané služby

Oprava okien a dverí

Ponúkame servis plastových, hliníkových, starých i drevených okien, eurookien.

Výmena kovania

Vymeníme a opravíme pohyblivé časti okien, dverí, posuvných systémov a HST, kompletný servis a premazanie.

Výmena tesnenia

Vymeníme vám tesnenie na dverách i oknách.

Výmena skla

Vyberte si tu akékoľvek aj ornamentné sklo a my vám ho vymeníme, vymeníme vám prasknuté sklo.

Doplnky

Opravíme a namontujeme žalúzie, sieťky, parapety, pákové ovládače a samozatvárače.

Najčastejšie problémy

Najčastejšie sa stretávame s problémami s tesnením alebo kovaním, ktoré môžu spôsobiť nesprávne zatváranie, ťažkú manipuláciu, zadrhávanie i sekanie. V rámci servisu však vieme pomôcť aj s poškodenými žalúziami, sieťkami či rozbitým sklom.

NESPRÁVNE NASTAVENIE OKIEN A DVERÍ

Nesprávne nastavenie okien a dverí je hlavnou príčinou väčšiny problémov u dverí aj okien. Nastavenie je odporúčané robiť vždy sezónne, inak môže nastať zapieranie krídla, ovisnutie krídla alebo okno vôbec nepôjde otvoriť.

NETESNIA VÁM OKNÁ?

Veľakrát je na chybe poškodené, opotrebované tesnenie alebo je zle nastavené celé kovanie. V každom prípade vám v rámci servisu okien vieme pomôcť výmenou poprípade impregnáciou tesnenia alebo kompletným nastavením kovania.

NEFUNGUJÚ VÁM DOBRE VCHODOVÉ DVERE?

Ovísa Vám kľučka na vchodových dverách? Ťažko sa zatvárajú alebo zamykajú? 70% problémov pri dverách robí netesnosť dverí, väčšinou je zapríčinená zlým nastavením dverí. Využite náš servis dverí a tieto problémy budú minulosťou. Pomôžeme Vám aj s poškodeným zámkom a výmenou dverných výplní.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Poskytujeme aj obhliadku a servis  po vlámaní. Navyše vám pomôžeme s vystavením tlačiva pre potreby poisťovne a polície.

Ako nastaviť plastové okná a urobiť základný servis svojpomocne

Kontaktný formulár

    O čo máte záujem:

    Vybrat súbor
    Pre záručný servis prosím zadajte vaše číslo objednávky, ktoré nájdete na cenovej ponuke, faktúre alebo na preberacom protokole.