Späť

Statické suché zasklenie STV a jeho výhody

Systém statického suchého zasklenia STV® od spoločnosti Gealan je inovatívny systém suchého lepenia okennej tabule a presahu krídla. V porovnaní s bežnou, mokrou variantov lepenia, vykazuje rozhodujúce prednosti hlavne nižšou dlhodobou údržbou. STV® je systém, ktorý vážne funguje.

Princíp statického suchého zasklenia

U lepiacej techniky STV®(statické suché zasklenie) vyvinuté spoločnosťou GEALAN sa jedná o zlepenie skla a krídlového profilu lepiacou páskou špeciálne koncipovanou pre výrobu okien pri zachovaní obvyklého osadenia skla. Zlepením okennej tabule s krídlovým profilom sa pevnosť sklenenej tabule prenesie do krídla a celý systém sa stabilizuje. Alternatívne je možné využiť spojenie ocele a techniky STV® pre zhotovenie stabilných prvkov. Naviac vzniká v oblasti špeciálnych konštrukcií možnosť výrazného zlepšenia pevnosti kruhových oblúkov a šikmých okien.

Jednoduchá výmena skla

Výmenu tabule skla fixovaného technikou STV® je možné vykonať bez veľkého vynaloženia času a špeciálneho know-how. Pomocou niekoľkých úkonov je poškodené sklo možné rýchlo nahradiť.

Hlavné výhody systému STV

  • Lepšia statika aj pri väčších rozmeroch okien
  • Vylepšená tepelná izolácia
  • Zvýšená ochrana pred vniknutím
  • Nižšia náročnosť nastavenie a údržby

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nezáväznej kalkulácie, kde vám radi poskytneme viac informácií o STV.

Ďalšie články

Potrebujete poradiť?

037/ 64 22 057

aneko@aneko.sk

Pošlite nám správu