Hliníkové posuvné dvere

Hliníkové posuvné dvere umožňujú vytvárať skutočne veľkorysé konštrukcie s velkými presklenými plochami. Vďaka vysokej stabilite hliníku sú profily veľmi subtílne a do interiéru tak môže prenikať viac denného svetla. Súčasne vynikajú ľahkosťou chodu a jednoduchým ovládaním aj vo veľkých rozmeroch. Sú vhodné pre moderné rodinné domy a novostavby. Vďaka svojím minimalistickým tvarom, extrémnej životnosti, bezúdržbovosti a výborným izolačným vlastnostiam sú pre modernú architektúru ako stvorené.

Hliníkové okná a dvere sme vyrobili a dodali spokojným zákazníkom z miest ako Bratislava, Senec, Trnava, Nitra, Piešťany, Topoľčany až k Banskej Bystrici a Zvolenu. Rýchla a odborná montáž okien je naším štandardom.

Certifikovaná montáž

Certifikáty kvality všetkých produktov

Autorizovaný partner Reynaers

Hliníkové posuvné dvere

Hliníkový posuvný HS portál

Hliníkový posuvný HS portál

Využiteľnosť: Novostavby, pasívne a nízkoenergetické domy

Stavebná hĺbka: 82,5 mm
Počet tesnení: 3
Prestup tepla (Uf): 0,92 w/m2k
Prestup tepla (Uw) od: 0,6 w/m2k
Posuvné okná Cor-Vision

Posuvné okná Cor-Vision

Využiteľnosť: Nízkoenergetické, pasívne domy

Doprajte si luxus v podobe hliníkových okien a dverí s prémiovým posuvným systémom Cor-Vision. Minimalistický posuvný systém vhodný najmä pre veľké rozmery, ktorý umožňuje maximálne presvetlenie miestnosti pri minimálnej pohľadovej šírke hliníkových profilov. Zasklená plocha predstavuje 94 % celkového povrchu. Pohľadová šírka profilov v stredových spojoch je len 25 mm a spodné, vrchné aj bočné rámy je možné kompletne zapustiť do ostenia a podlahy.