Referencie zákazníkov

Čo o nás píšu naši zákazníci

čo o nás píšu

Prečítajte si referencie od našich zákazníkov, ktoré publikujú na sociálnych sieťach, alebo nám prichádzajú bežnou poštou alebo e-mailom.

  • Pani Mgr. Z. Lencsésová (riaditeľka školy ZŠ Šurany): "Spoločnosť ANEKO SK, s.r.o. pre našu školu vykonala výmenu a montáž plastových okien a dverí v mesiacoch júl až august v roku 2013. S priebehom a vykonaním prác sme boli veľmi spokojní."

Spevák Robo Kazík bol nesmierne spokojný

Robo Kazík

Pán Robo Kazík, známy spevák a podnikateľ, poskytol nasledovné vyjadrenie:

"Firme Aneko SK sa nedá naozaj nič vytknúť. Bol som nesmierne spokojný so službami, ochotou a profesionálnym prístupom zamestnancov, precíznosťou prác pri montáži okien. Som naozaj hrdý, že takáto firma, ktorá dbá na každý detail a ponúka kvalitné výrobky, je zo Slovenska a z môjho rodiska zvlášť."

 

Speváčka Misha ostala veľmi milo prekvapená

speváčka Misha

Speváčka Misha ostala veľmi milo prekvapená sortimentom, kvalitou a službami našej spoločnosti. Prečítajte si jej vyjadrenie.

"Nedávno som potrebovala vyriešiť dodávku okien pre moje bývanie a obrátila som sa radšej na firmu v menšom meste, aby som to mala bližšie k miestu dodávky. Ostala som veľmi milo prekvapená službami, sortimentom, kvalitou a v prvom rade prístupom a profesionalitou zamestnancov firmy ANEKO SK. Navrhli mi a poradili riešenia, ktoré som naozaj ocenila. Presvedčili ma, že sa dá za rozumnú cenu dopracovať k veľmi dobrej kvalite a všetko od objednávky až po montáž prebehlo veľmi hladko, pohotovo, bez akýchkoľvek komplikácií. Preto som ich chcela touto cestou aspoň takto pochváliť."

Športový strelec Jozef Gönci je spokojný s oknami ANEKO

Jozef Gönci

"Cena nie je rozhodujúca. Rozhodujúce je mať okná Aneko. Farba, dizajn, dodržanie termínu montáže a kvalitné poradenstvo zo strany výrobcu ma presvedčili. Našiel som firmu na ktorú sa dá spoľahnúť, našiel som okná, ktoré vytvárajú pocit domova. Odporúčam ich všetkým."