Späť

Okenný systém Energy Comfort za výhodnú cenu

Táto doba priniesla rôzne výzvy pre každého z nás. Určite postihla aj mnohé rodiny, ktoré plánujú stavbu domu, prípadne jeho rekonštrukciu s výmenou okien. My v ANEKU si aktuálny stav plne uvedomujeme a preto sme sa rozhodli pomôcť všetkým, ktorý potrebujú kvalitné nové okná za prijateľnú cenu. Práve teraz, ešte viac ako kedykoľvek predtým, je nutné si pomáhať a spoločným úsilím vrátiť život do normálu.

Limitovaná ponuka za výhodnú cenu

Počas tohto obdobia sme tvrdo pracovali na vývoji nového produktu a teraz je nám cťou predstaviť NOVINKU – okenný systém COMFORT z rodiny ENERGY, v časovo-limitovanej ponuke do konca Augusta. Mimoriadne priaznivý pomer ceny a hodnoty pre zákazníka sme dosiahli kombináciou 23 rokov skúseností, know-how a expertízy na poli výroby okenných systémov spolu s nemeckou kvalitou a presnosťou výrobkov.

Predstavujeme Vám okenný systém Energy Comfort

Energy Comfort je špeciálne vyvinutý okenný systém na báze vysokokvalitných nemeckých hrubostenných profilov GEALAN vyššej triedy, ktoré sú pri stavebnej hĺbke 82,5 mm zárukou tepelnej pohody, mimoriadnej akustickej odolnosti a statickej stálosti.

Vo firme ANEKO sa vždy sústredíme na prémiovú kvalitu, prvotriedne vlastnosti a bezpečnosť našich výrobkov. Naše produkty sú vyrobené vždy na mieru a zachovávajú si svoje vlastnosti po mnoho rokov. Všetky naše hodnoty sa odrážajú aj v našom novom okennom systéme.

Vďaka 23 rokom neustálych inovácií a technologickej vyspelosti výroby na báze sofistikovaných počítačových systémov sme optimalizovali výrobný a logistický proces, minimalizovali chybovosť a vytvorili tak unikátnu ponuku vyspelého produktu s nadštandardnými vlastnosťami s veľmi príjemnou cenou.

Ďalšie články

Potrebujete poradiť?

037/ 64 22 057

aneko@aneko.sk

Pošlite nám správu