• Okná >
  • Prečo odoberať newsletter ANEKO
Prečo odoberať newsletter ANEKO SK

3 dôvody,
prečo odoberať newsletter ANEKO

1. rosenie skiel Pre našich odberateľov pravidelne pripravujeme zaujímavé informácie, ktoré sú napríklad o tom, ako ušetriť energie pri používaní plastových okien a zimnom vetraní, ako plastové okná správne udržiavať, alebo ako riešiť orosenie okien či problém s plesňami na múroch v miestnostiach.


2. najnovšie trendy Prinášame tiež aktuálne trendy a zaujímavosti zo sveta plastových i hliníkových okenných a dverových systémov a ako tieto technologické novinky zavádzame do výrobného procesu, ako nás inšpirujú pri zvyšovaní kvality prác našich montážnych skupín.


3. výhercovia súťaže A nakoniec, budete medzi prvými, ktorí sa dozvedia o špeciálnych akciách a zľavách či súťažiach, ktoré pripravujeme každý štvrťrok pre našich nových ale aj starých zákazníkov.

Rešpektujeme vaše súkromie

Newsletter zvyčajne posielame raz mesačne, z jeho odoberania sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom linku na odhlásenie, ktorá sa nachádza v každom newsletteri, alebo ak nám napíšete e-mail a my vás automaticky vyradíme z našej databázy.