Plastové okná s profilmi Gealan

Plastové okná vyrábame a montujeme už viac ako 20 rokov.

Plastové okná Aneko Plastové okná Gealan Plastové okná bytová výstavba

Spoločnosť ANEKO vyrába plastové okná z nemeckého profilového systému GEALAN: plastové okná FUTURA STRONG a plastové okná EXTRA CLASS STRONG.

Plastové okná Gealan s kompletným servisom

Plastové okná navrhneme, vyrobíme a namontujeme, vaše staré okná demontujeme. Dovoz je zdarma. Montáž, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou, zostane po nás rovnako čisto ako pred prácami.

Čas dodania okien

Spoľahnite sa na našu rýchlosť pri dodaní okien. Plastové okná Gealan dodámeod 12 pracovných dní

Doprajte si kvalitné plastové okná Gealan

Kvalitou sme si istí, o čom svedčí aj 6-ročná záruka. Sme stabilná firma, plastové okná Gealan vyrábame a montujeme už viac ako 9 rokov, ročne vyrobíme viac ako 30 000 okien. Vysoký statický potenciál našich systémov garantuje dokonalú stabilitu. O kvalite a profesionálnom prístupe sa môžete presvedčiť aj prostredníctvom referencií na plastové okná.

Parapety k oknám Plastové vchodové dvere Dom s peknými oknami Rez oknom Kancelárie ANEKO SK

Plastové okná, ktoré plnia individuálne želania

Profily Gealan spracujeme na okná každého želaného druhu (jednokrídlové, jednokrídlové výklopné, dvojkrídlové s pevným stĺpikom, plastové okná na "štulp", trojkrídlové, okná s nadsvetlíkmi a podsvetlíkmi, viackrídlové).

Podľa vašich požiadaviek vyrábame aj atypické plastové okná na mieru, šikmé plastové okná, oblúkové plastové okná, kruhové, eliptické plastové okná a iné.

Ceny okien šité na mieru

Plastové okná Gealan ponúkame za zaujímavé ceny. Vyplňte formulár na vypracovanie cenovej ponuky, stanovte si vaše požiadavky a ostatné už je prenecháte nám. Vašu žiadosť o cenovú ponuku spracujeme do 2 dní. Plastové okná navrhneme, vyrobíme a dodáme od 12 pracovných dní.

Akcie a zľavy na okná

Plastové okná ponúkame za zaujímavé ceny. Myslíme na vás a preto máme pre vás vždy pripravené cenové akcie, ktoré vás dostanú. Aktuálne akcie si môžete pozrieť tu.

Staráme sa o našich zákazníkov - servis okien

Namontovaním okien sa pre nás starostlivosť o zákazníka nekončí, poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky plastové okná Gealan.

Certifikáty okien

Naše plastové okná sú certifikované nezávislými skúšobnými ústavmi v Európe, Ázii i Severnej Amerike. Skúšobné protokoly RAL, CSTB, KOMO, ale i Csi a VÚSAPL sú pre nás samozrejmosťou.

Plastové okná Gealan - zodpovedné k životnému prostrediu

Materiál zo systémov GEALAN je tvrdý PVC, obsahujúci 57% chlóru (získaného z kuchynskej soli) a ropy. PVC tak šetrí obmedzené zásoby ropy. Ekologická výroba plastových okien GEALAN je zaistená systémom ekologického manažmentu, nad ktorým je prevádzaný externý dohľad. Zberný systém REWINDO tak ponúka nielen ekologické, ale aj ekonomicky efektívne dobré riešenie pre staré okná z PVC.

Bezpečné a elegantné plastové vchodové dvere

Plastové dvere Gealan sú tuhosťou porovnateľné s hliníkovými. Váš dom bude elegantný vďaka dokonalému zladeniu s plastovými oknami farebnými technológiami AcrylColor, Dekóry s designom dreva alebo plastové okná s hliníkovým opláštením.
5 bodové uzamykanie dverí dokonale zabezpečí váš domov. Všetky dverové systémy sú koncipované na najvyššiu tuhosť. Rohy sú zosilnené rohovými spojkami.