• Okná >
  • Plastové okná v Bratislavskom kraji

PLASTOVÉ OKNÁ V BRATISLAVSKOM KRAJI

Plastové okná v Bratislavskom kraji

Plastové okná so špičkovým systémom Gealan od slovenského výrobcu ANEKO dostanete kdekoľvek v Bratislavskom kraji vďaka regionálnej sieti značkových predajní.

Montujeme kvalitné plastové okná v Bratislave a okolí

Spoločnosť ANEKO SK dnes pôsobí už v piatich krajoch Slovenska. Chceme zákazníkovi zabezpečiť čo najlepší prístup k našim produktom (plastové okná a dvere, hliníkové okná a dvere, zimné záhrady) a žiadané služby k oknám (predaj doplnkov k plastovým oknám - žalúzie, rolety, sieťky proti hmyzu, záručný a pozáručný servis, nastavovanie okien), a preto neustále rozširujeme sieť našich partnerov po celom Slovensku i v zahraničí, napríklad v Rakúsku.

Naším cieľom je zabezpečiť zákazníkovi na jednom mieste všetko, čo môžete potrebovať k výberu kvalitných plastových okien. Nielen v centrále ANEKO, ale aj v každej značkovej predajni alebo u autorizovaného predajcu vám teda zabezpečíme presné zameranie, výrobu vašich nových plastových okien i profesionálnu montáž, ktorá zaistí, že nebudete mať s oknami problémy ako prefukovanie, nadbytočnú kondenzáciu vody či dokonca vznik plesní.

Do tohto balíka služieb patrí nielen predaj doplnkov, ale aj servis a odborné poradenstvo k plastovým oknám, ktoré zabezpečí, že dostanete presne taký produkt, aký je pre vás najlepší (najefektívnejší z hľadisla úspory energií, najekonomickejší vzhľadom na budovu a jej využitie, najvhodnejší funkčne a dizajnovo).

Ako nájdem plastové okná značky ANEKO v lokalite Bratislavský kraj?

Sme presvedčení, že vynikajúci produkt, akým sú plastové okná z technologicky pokročilého profilového systému Gealan precízne vyvíjaný v Nemecku, spolu s inovatívnou, ale najmä peknou povrchovou úpravou (napríklad super trvácne ACRYLCOLOR alebo fólie so štruktúrou skutočného dreva Realwood), si zaslúži ústretového a veľmi informovaného predajcu. To je naše základné kritérium pri výbere obchodných partnerov po celom Slovensku, teda aj predajcov ANEKO v Bratislavskom kraji.

V Bratislave vám plastové okná ponúkame prostredníctvom našich obchodných zastúpení, ktorých pracovníci sa neustále vzdelávajú formou odborných školení a sú priamo prepojení s expertmi ANEKO ako aj s výrobou vašich nových okien v Zlatých Moravciach.

Naše plastové okná v Bratislavskom kraji nájdete v značkových predajniach ANEKO SK.

Plastové okná Bratislavský kraj - kontaktujte nás.