Služby našim zákazníkom

K plastovým oknám ANEKO ponúkame komplexné poradenstvo a ďalšie služby

Všetkým našim zákazníkom ponúkame k plastovým oknám a dverám ANEKO SK komplexné poradenstvo od našich expertov a ďalšie služby. Všetky výrobky si môžete pozrieť, ohmatať, odskúšať aj porovnať v našom showroome pri prevádzke v Zlatých Moravciach.

Rýchla cenová ponuka

Vašu žiadosť o vypracovanie cenovej ponuky na plastové alebo hliníkové okná a dvere z výroby ANEKO SK vybavíme do 48 hodín.

Poradenstvo od expertov

Naši zákazníci nemusia čakať. Už pri prvom telefonáte alebo osobnej návšteve v našom showroome v Zlatých Moravciach vám kompetentne poradíme a spoločne nájdeme to správne riešenie pre vaše požiadavky. Ak nemáte konkrétnu predstavu, poradíme vám, či je pre vašu stavbu vhodnejšie použiť na okná či dvere plast alebo hliník, a takisto doladíme aj ďalšie detaily ako je výplň okien, tepelnoizolačné vlastnosti či povrchová úprava.

Montáž - demontáž plastových okien

Vaše staré okná demontujeme. Montáž, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou, zostane po nás rovnako čisto ako pred prácami.

Odvoz a likvidácia starých okien a stavebného odpadu

Staré plastové okná rozoberáme a plast posielame na recykláciu do špecializovaných firiem.
Drevené okná rozoberáme a likvidujeme na skládkach určených na stavebný odpad.

Pozáručný a záručný servis na plastové okná

Vykonávame každoročnú údržbu pri platenom servise. Servis plastových okien zahŕňa kontrolu, výmenu opotrebovaných materiálov a rôzne prípadné opravy.

Reklamačný poriadok

Reklamačný poriadok spoločnosti ANEKO SK, a.s. nájdete na tejto stránke v dokumentoch na stiahnutie...