Články kde sa dozviete o
Novinky a zaujímavosti o plastových oknách. Napríklad aké sklá sa môžu použiť pri zasklievaní vašich okien (tepelnoizolačné, reflexné sklá), aké  chyby sa stanú pri montáži plastových okien ako optimálne vetrať  a prečo niekedy vznikajú plesne, keď máte nové plastové okná?

Plastové okná - Novinky a zaujímavosti

Hlavná zásada montáže plastových okien

Hlavná zásada montáže plastových okien

Najdôležitejšia vec pri montáži plastových okien je zabrániť priestupu vzdušnej vlhkosti z interiéru von, parotesnou zábranou a paropriepustnou membránou.

Najdôležitejšia vec pri montáži plastových okien je zabrániť priestupu vzdušnej vlhkosti z interiéru do pripojovacej špáry parotesnou zábranou a ošetrenie špáry z exteriéru pomocou paropriepustnej membrány.

Plastové okná a kondenzácia vody

Plastové okná a kondenzácia vody
Po inštalácii plastových okien očakáva majiteľ čo najlepšiu tepelnú izoláciu, ktorá zabezpečí zníženie nákladov na vykurovanie a redukciu prievanu a hluku na minimum. Tieto požiadavky kladú vysoké nároky na tepelnoizolačné vlastnosti plastových okien, potreba kvalitného vzduchu v miestnostiach a jeho dostatočnej výmeny však súčasne vyžaduje od okien istú priepustnosť.

Ekologické plastové okná GEALAN

Ekologické plastové okná GEALAN
Všetci výrobcovia plastových okien z profilov GEALAN, vrátane našej firmy ANEKO SK, sa snažia o vyvážený vzťah medzi ekológiou, ekonómiou a sociálnym správaním. Cieľom je dostáť našej spoločenskej zodpovednosti voči životnému prostrediu a nasledujúcim generáciám.