Montáž plastových okien

Profesionálna montáž plastových okien kdekoľvek na Slovensku

Výroba a montáž plastových okien a dverí je od začiatku existencie firmy ANEKO SK ťažiskom našej činnosti. Montáž okien vykonávame nielen v blízkych mestách ako Zlaté Moravce, Nitra, plastové okná v Bratislavskom kraji, Levice, Trenčín, Šaľa, Topoľčany, Piešťany, Trnava, ale kdekoľvek budete potrebovať.

Montáž plastových okien Montáž plastových okien Montáž okien

Kvalitné okno nestačí

Montáž plastových okien ANEKO SK

Rovnako dôležité ako kvalita výrobku je aj to, ako precízne a odborne sa zrealizuje montáž plastových okien. Profesionálna montáž okien a dverí a nové postupy posúvajú kvalitu a výkon plastových okien o triedu vyššie.

Klasický spôsob montovania plastových okien má určité nedostatky: nezabezpečuje dokonalú vodotesnosť, hlavne v rohoch. Nechránená montážna pena je vystavená vlhkosti nielen z exteriéru, ale aj zvnútra, z domácnosti. Všetky okná, takisto ako aj ostatné materiály, postupom času mierne menia svoje rozmery, následkom čoho vznikajú v styčnej štrbine praskliny.

Riešením týchto problémov je montáž plastových okien pomocou kvalitných utesňovacích pások a montážnej PUR peny. Takto ošetrená škára absorbuje pohybové zmeny medzi rámom a stavbou a nedochádza k porušeniu omietky. Pásky dokonale utesnia spojenie okna a steny. Funkčnosť štrbiny je garantovaná minimálne 15 rokov.

Práve preto odborníci ANEKO SK pri montáži okien a dverí tieto postupy precízne dodržiavajú. Okrem toho, montáž plastových okien, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou, takže po nás zostane čisto ako pred prácami.

Staráme sa o našich zákazníkov

Montáž plastových okien je len začiatkom našej starostlivosti o klienta. Poskytujeme profesionálne poradenstvo, záručný a pozáručný servis na všetky plastové okná ANEKO SK. O kvalite našich okien a služieb a profesionálnom prístupe sa môžete presvedčiť aj prostredníctvom referencií.