Kariéra - Pracovník vo výrobe okien a skladník

Výkon práce: Zlaté Moravce

Úväzok: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Mzda: 720 - 952 EUR/mesiac Horná hranica mzdy pozostáva zo základnej mzdy, z variabilnej zložky vo výške do 232€. K mzde sa viaže aj dochádzkový bonus.

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáš si prácu a chceš si rozšíriť svoje zručnosti? Pridaj sa k nám! Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj.

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý sa postará o náš materiál.

Tvojou úlohou bude:

  • fyzické preberanie tovaru a materiálu dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
  • príprava a výdaj tovaru zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu, v prípade
  • potreby vracanie tovaru dodávateľom
  • aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru
  • spolupráca pri vykládke kamiónov
  • pracovať budeš na JEDNU SMENU
  • víkendy máš u nás VOĽNÉ

Staň sa súčasťou modernej spoločnosti, ktorá je popredným slovenským výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí, fasád a zimných záhrad.

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás si prácu vážime a vieme ju nielen náležite odmeniť, ale aj podporiť:

  • Dochádzkovým bonusom vo výške 75€
  • Variabilnou zložkou do výšky 232€
  • Ak nevlastníš preukaz VZV, u nás Ti ho zabezpečíme!

Tak čo, budeš našim novým kolegom práve Ty?

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať nás môžeš aj telefonicky, ak si nie si istý, či je to práca pre Teba. Radi ti zodpovieme otázky a dohodneme sa na termíne pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s/bez maturity
Vzdelanie v odbore stavebné, strojárske
Jazykové znalosti Slovenský jazyk – Expert (C2)
Ostatné znalosti – Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
Vodičský preukaz B
Počet rokov praxe 1
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Už vieš, čo od Teba požadujeme. Teraz sa pozrime, čo Ti pridá body navyše:

  • si stavbár/strojár – minimálne stredoškolák a v stavebníctve alebo ľahkom strojárstve
  • máš skúseností na podobnej pozícii skladníka, prípadne vodiča VZV
  • máš platný preukaz pre vedenie VZV (W1)

Myslíš si, že si ten koho hľadáme? Tak sa nezabudni ozvať, aby sme ťa mohli kontaktovať.

Spoločnosť ANEKO SK, a.s. je slovenským výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí, fasád a zimných záhrad. Má dlhoročnú históriu a stabilnú pozíciu na trhu. Disponuje s modernými technológiami, má počítačmi riadené výrobné linky a moderné kancelárske priestory.