Aneko pomáha

Uvedomujeme si, že svet okolo nás nie je vždy ideálny, že sú medzi nami ľudia s deťmi v zlej životnej situácii, pre ktorých podanie pomocnej ruky znamená novú nádej v ich životoch. Spoločnosť ANEKO sa snaží poskytovať pomoc viacerými možnosťami, či už finančnými prostriedkami, vecnými darmi alebo príspevkami na rôzne podujatia s celospoločenským významom. Táto stránka je o tom, ako sa i keď v malom, snažíme robiť svet lepším.

Darovali sme okná detskému domovu

. Kategória: Aneko pomáha

Keď si spomínate na detstvo, ktorý obraz sa Vám v mysli vybaví ako prvý? Otcov pyšný pohľad, keď ste prvýkrát zvládli obísť dom na bicykli bez pádu a razom ste zabudli na odreté kolená? Sú to spomienky na matkine ruky, ktoré Vás vždy pohladili po vláskoch, nech ste už vyviedli čokoľvek? Je to strom v záhrade starých rodičov, ktorý bol skvelým úkrytom pri hre na schovávačku, či povala starého domu plná tajomstiev? Sú to snáď lapajstvá, ktoré ste ako deti s ďalšími malými huncútmi vyviedli?

Podporili sme Náruč záchrany

. Kategória: Aneko pomáha

Ak sa povie budúcnosť, každý si predstaví niečo iné, niekto skvelú prácu či povýšenie, iný zas nezabudnuteľnú dovolenku v exotickej destinácii či splnenie si svojich snov a túžob, ale v drvivej väčšine z nás si každý spomenie na rodinu alebo na deti.

Pomohli sme otvoriť chránenú dielňu

. Kategória: Aneko pomáha

Vraví sa, ako zaseješ, tak žneš. Každý človek vie, že pre bohatú úrodu treba pripraviť dobrú pôdu. Na každý skvelý čin treba mať nápad i plán, ako ho zrealizovať, nesmie chýbať sila, vytrvalosť a odhodlanie dotiahnuť myšlienku do zdarného konca.

AKTUÁLNE AKCIE

 • Akcia na rámy
 • Plastové dvere
 • Letná akcia pokračuje
 • Doplnky pre hliníkové dvere
 • Mapa webu

KONTAKTUJTE NÁS

 • SÍDLO FIRMY: sídlo spoločnosti
  Bernolákova 57
  Zlaté Moravce, 953 01
  037/64 22 057
 • E-MAIL: kontakty spoločnosti
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • SLEDUJTE NÁS: