Montáž plastových okien

. Kategória: plastové okná Gealan

Výroba a montáž plastových okien a dverí je od začiatku existencie firmy ANEKO SK ťažiskom našej činnosti. Montáž okien vykonávame nielen v blízkych mestách ako Zlaté Moravce, Nitra, Bratislava, Levice, Trenčín, Šaľa, Topoľčany, Piešťany, Trnava, ale kdekoľvek budete potrebovať.

Montáž plastových okien Montáž plastových okien Montáž okien

Montáž plastových okien

Plastové okná ANEKO SK

Výroba a montáž plastových okien a dverí je od začiatku existencie firmy ANEKO SK ťažiskom našej činnosti. Montáž okien vykonávame nielen v blízkych mestách ako Zlaté Moravce, Nitra, Bratislava, Levice, Trenčín, Šaľa, Topoľčany, Piešťany, Trnava, ale kdekoľvek budete potrebovať. Montáž plastových okien, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou, zostane po nás rovnako čisto ako pred prácami.

Kvalitné okno nestačí

Rovnako dôležitý je aj spôsob, ktorým je montáž plastových okien prevedená. Profesionálna montáž okien a dverí a nové postupy posúvajú kvalitu okien o triedu vyššie.

Klasický spôsob montovania plastových okien má určité nedostatky: nezabezpečuje dokonalú vodotesnosť, hlavne v rohoch. Nechránená pena je silne vystavená vlhkosti nielen z exteriéru, ale aj z domácnosti. Všetky okná ako aj ostatné materiály mierne menia rozmery a ako následok vznikajú v styčnej štrbine praskliny.

Riešením týchto problémov je montáž plastových okien pomocou kvalitných utesňovacích pások a montážnej PUR peny. Takto ošetrená škára absorbuje pohybové zmeny medzi rámom a stavbou a nedochádza k porušeniu omietky. Pásky dokonale utesnia spojenie okna a steny. Funkčnosť štrbiny je garantovaná minimálne 15 rokov.

Staráme sa o našich zákazníkov

Montáž plastových okien je len začiatkom našej starostlivosti o klienta. Poskytujeme profesionálne poradenstvo, záručný a pozáručný servis na všetky plastové okná ANEKO SK. O kvalite našich okien a služieb a profesionálnom prístupe sa môžete presvedčiť aj prostredníctvom referencií.

AKTUÁLNE AKCIE

 • Akcia na rámy
 • Plastové dvere
 • Letná akcia pokračuje
 • Doplnky pre hliníkové dvere
 • Mapa webu

KONTAKTUJTE NÁS

 • SÍDLO FIRMY: sídlo spoločnosti
  Bernolákova 57
  Zlaté Moravce, 953 01
  037/64 22 057
 • E-MAIL: kontakty spoločnosti
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • SLEDUJTE NÁS: