Futbalový turnaj SEGAFREDO CUP 2014

. Kategória: Plastové okná - aktuality

7. júna 2014 sa organizoval SEGAFREDO CUP v areáli futbalového štadióna v obci Kanianka, neďaleko Prievidze. Išlo už o 17. ročník vo firemnom turnaji v malom futbale, ktorého sa zúčastnilo 12 mužstiev spoločností Segafredo Zanetti SR spol. s r.o., KOMATOP s.r.o., Coca-Cola HBC Slovenská republika s.r.o., AEROSPOOL spol. s r.o., Henkel Slovensko spol. s r.o., LK Consulting s.r.o., BOZPO s.r.o., ROSS s.r.o., KOLTEN spol. s r.o., UNIPHARMA a.s., SLOVAKTUAL s.r.o. a mužstvo spoločnosti ANEKO SK a.s. ako nováčik tohtoročného turnaja.

Náš tím, zaradený do A skupiny, si vo vyraďovacích zápasoch zmeral sily s mužstvami Henkel, LK Consulting, UNIPHARMA, KOLTEN, Segafredo. Hralo sa systémom každý s každým a o poradí mužstiev rozhodoval počet získaných bodov zo všetkých stretnutí.

Po ťažkých zápasoch sme postúpili do štvrťfinále, do ktorého postupovali prvé štyri mužstvá z A i B skupiny. V ďalšej fáze turnaja sme hrali zápas s mužstvom SLOVAKTUAL-u, napriek veľkej snahe o výsledku tohto zápasu rozhodlo niekoľko smolných momentov a náš súper zvíťazil. Hoci sme utŕžili prehru a naše účinkovanie ako hráčov na turnaji skončilo, naďalej sme si túto futbalovú sobotu a vynikajúcu atmosféru užívali, nakoľko ako nováčik sme príjemne prekvapili a umiestnili sa na peknom celkovom 6. mieste.

Veríme, že sa z našej účasti na tomto turnaji stane tradícia.

Celkové umiestnenie jednotlivých mužstiev:

1.KOMATOP
2.LK Consulting
3.BOZPO
4.SLOVAKTUAL
5.Segafredo
6.ANEKO SK
7.ROSS
8.Henkel
9.UNIPHARMA
10.AEROSPOOL
11.Coca Cola
12.KOLTEN

Pozrite si niekoľko fotografií zo skvelej atmosféry a pár výstižných momentov z turnaja

AKTUÁLNE AKCIE

 • Akcia na rámy
 • Plastové dvere
 • Letná akcia pokračuje
 • Doplnky pre hliníkové dvere
 • Mapa webu

KONTAKTUJTE NÁS

 • SÍDLO FIRMY: sídlo spoločnosti
  Bernolákova 57
  Zlaté Moravce, 953 01
  037/64 22 057
 • E-MAIL: kontakty spoločnosti
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • SLEDUJTE NÁS: