Plastové okná - aktuality

images/aa-plastove-okna-hlavicka/kat-novinky-plastove-okna.jpg
Na tomto mieste môžete nájsť informácie o našich nových produktoch a službách, ale aj aktuality zo života spoločnosti ANEKO SK, ako sú výsledky súťaží pre našich zákazníkov, firemné športové podujatia, výročné oslavy, firemné úspechy.

Plastové okná ANEKO na výstave Nábytok a bývanie 2016

. Kategória: Plastové okná - aktuality

Spoločnosť ANEKO SK sa rovnako ako v posledných rokoch zúčastnila aj v roku 2016 výstavy NÁBYTOK A BÝVANIE. Výstava sa tento rok konala v dňoch 8. až 13. marca 2016 na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Na výstave sme okrem iného predstavili nový profil ANEKO S9000, v systéme IKD®, kde jedna funkčná komora je plnená polyuretánovou penou, vďaka ktorej má profil zlepšené hodnoty tepelnej izolácie.

Futbalový turnaj SEGAFREDO CUP 2014

. Kategória: Plastové okná - aktuality

7. júna 2014 sa organizoval SEGAFREDO CUP v areáli futbalového štadióna v obci Kanianka, neďaleko Prievidze. Išlo už o 17. ročník vo firemnom turnaji v malom futbale, ktorého sa zúčastnilo 12 mužstiev spoločností Segafredo Zanetti SR spol. s r.o., KOMATOP s.r.o., Coca-Cola HBC Slovenská republika s.r.o., AEROSPOOL spol. s r.o., Henkel Slovensko spol. s r.o., LK Consulting s.r.o., BOZPO s.r.o., ROSS s.r.o., KOLTEN spol. s r.o., UNIPHARMA a.s., SLOVAKTUAL s.r.o. a mužstvo spoločnosti ANEKO SK a.s. ako nováčik tohtoročného turnaja.

Medzinárodný deň detí v Arboréte

. Kategória: Plastové okná - aktuality

Firma ANEKO SK, a.s. sa aj tento rok rozhodla podporiť medzinárodný deň detí, tentoraz v prostredí Arboréta Mlyňany SAV so sídlom vo Vieske nad Žitavou, kde bude pre deti pripravené množstvo zaujímavých zábavných podujatí a sprievodných akcií.

Veľmi nás teší, že sme sponzorom tohto podujatia, ktoré sa uskutoční v nedeľu 1. júna 2014, v prekrásnom prostredí parku s množstvom vždyzelených rastlín, ktorý je európskym unikátom. Tešíme sa na Vašu návštevu :o)

Plastové okná ANEKO na výstave Nábytok a bývanie 2014

. Kategória: Plastové okná - aktuality

Spoločnosť ANEKO SK sa rovnako ako v posledných rokoch zúčastnila aj v roku 2014 výstavy NÁBYTOK A BÝVANIE (11.03.2014 - 16.03.2014), ktorá sa každoročne koná na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Na výstave sme okrem iného predstavili nový profil ANEKO S9000, v systéme IKD®, kde jedna funkčná komora je plnená polyuretánovou penou, vďaka ktorej má profil zlepšené hodnoty tepelnej izolácie.

AKTUÁLNE AKCIE

 • Akcia na rámy
 • Plastové dvere
 • Letná akcia pokračuje
 • Doplnky pre hliníkové dvere
 • Mapa webu

KONTAKTUJTE NÁS

 • SÍDLO FIRMY: sídlo spoločnosti
  Bernolákova 57
  Zlaté Moravce, 953 01
  037/64 22 057
 • E-MAIL: kontakty spoločnosti
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • SLEDUJTE NÁS: