Plastové okná AKCIA 10 2017: Trojitá sila bez príplatku!

. Kategória: Zľavy a akcie na plastové okná


Plastové okná AKCIA 10 2017: Trojitá sila bez príplatku!

Jesenná akcia: Trojitá sila bez príplatku!

Na jeseň 2017 sme pre našich zákazníkov pripravili novú atraktívnu akciu, v rámci ktorej vaše nové okná získajú trojitú silu za základnú cenu.

2017 Jesenná akcia: Trojitá sila bez príplatku!

Čo znamená trojitá sila okien?

Pri objednávke máte možnosť počas celého októbra 2017 k objednávke nových plastových okien získať ako bonus bez príplatku tri doplnky:

1. vlepené trojsklo
2. stredové tesnenie
3. šedé jadro - NOVÉ!

Prečo vlepené trojsklo?

Okná ANEKO v pohodlí domova!

Ide totiž o najpevnejšie krídlo, vďaka ktorému okná neovísajú. Pri tejto objednávke sa špeciálnou lepiacou technikou STV® Gealan (statické suché zasklenie) vlepuje sklo do profilu krídla pomocou špeciálnej lepiacej pásky, pričom je zachované obvyklé vypodloženie skla.

Táto technika výrazne zvýši stabilitu a pevnosť okna a zároveň zvyšuje ochranu proti vlámaniu. Vlepené trojsklo má lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako dvojsklo a nadôvažok vykazuje vyššie hodnoty hlukovej izolácie.
Úsporu financií na energiách vám rozhodne zabezpečí aj stredové tesnenie. A tak si budete môcť v pokoji vychutnávať pohodlie domova aj počas mrazivých zimných dní bez toho, aby ste sa museli babušiť do svetrov a diek. :)

NOVINKA: Šedé jadro - sivé jadro - do plastových okien

Ak hľadáte jedinečnosť, tak ste na správnej adrese. Súčasťou trojitej sily okien bez príplatku je totiž aj naša novinka v podobe šedého jadra. Šedé či sivé jadro je v ostatnom roku veľmi "IN" už aj na Slovensku.
O čo ide? Pri bežných plastových oknách je profil zboku biely, aj keď má povrch okna tmavú farbu. Pri otvorení okna biely pás zboku poriadne kričí. Ak si však zvolíte sivé jadro, tak bude viditeľná farba profilu viac ladiť s povrchovou fóliou okna.
Ak zvažujete výber plastových okien a dverí pre váš domov, určite využite túto skvelú možnosť trojitej sily okien bez príplatku od slovenského výrobcu ANEKO SK.

Záruka kvality okien od ANEKO SK

vyše 20 rokov nielen pre zákazníkov na Slovensku vyrábame a montujeme kvalitné plastové či hliníkové okná a dvere. Najnovšie sme sa s vášňou pustili aj do navrhovania zimných záhrad pre náročnejších zákazníkov.

Okná od ľudí v ANEKO

Pre výrobu sme zvolili okenný a dverový systém Gealan, ktorý je v súčasnosti technickou špičkou v tejto oblasti. Zabezpečuje jednak vysokú kvalitu materiálov, ako aj dlhodobú stabilitu a funkčnosť produktov.
Ku kvalitným plastovým a hliníkovým oknám, dverám a zimným záhradám samozrejme poskytujeme aj zákaznícky servis a odborné poradenstvo. Montáž okien a dverí sa realizuje prostredníctvom skúsených certifikovaných odborníkov.

Akcia na plastové okná platí od 1.10.2016 do 31.10.2017

AKTUÁLNE AKCIE

 • Akcia na rámy
 • Plastové dvere
 • Letná akcia pokračuje
 • Doplnky pre hliníkové dvere
 • Mapa webu

KONTAKTUJTE NÁS

 • SÍDLO FIRMY: sídlo spoločnosti
  Bernolákova 57
  Zlaté Moravce, 953 01
  037/64 22 057
 • E-MAIL: kontakty spoločnosti
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • SLEDUJTE NÁS: