Plastové okná FUTURA STRONG

. Kategória: Plastové okná

Plastové okná FUTURA STRONG - pasívne domy Plastové okná FUTURA STRONG - 3 tesniace roviny Plastové okná FUTURA STRONG - vlepené sklo STRONG Plastové okná FUTURA STRONG - 6 komorový systém Plastové okná FUTURA STRONG - prestup tepla 0,89 Plastové okná FUTURA STRONG - stavebná hĺbka 83mm Plastové okná FUTURA STRONG - sklopno posuvné otváranie Plastové okná FUTURA STRONG - skryté pánty Plastové okná FUTURA STRONG - Acrylcolor stále farby Plastové okná FUTURA STRONG - bezpečnostné kovanie

 

Plastové okná FUTURA STRONG - plastové okná s citom pre detailTento 6-komorový profilový systém s dorazovým tesnením má konštrukčnú (stavebnú) hĺbku 83 mm ktorá zaisťuje dobrú tepelnú a hlukovú izoláciu.

Plastové okno FUTURA STRONG je energeticky úsporné okno vhodné pre pasívne domy Uw=0,89 W/(m2K).Plastové okná FUTURA STRONG - exclusive Teplotná pohoda okien vzniká vďaka špeciálne upravenej komore vyplnenej termoizolačnou penou.

 

Základné plastové okno FUTURA STRONG (biele + vlepené 3-sklo STRONG)

Okná systému FUTURA STRONG sú v základnom štandardnom prevedení vyrábané v bielej farbe a zasklievané vlepeným 3-sklom STRONG. Každý zákazník má možnosť si túto základnú verziu okenného systému rozšíriť o nasledovné možnosti, ktoré zdôrazňujú dizajnový aspekt, energetický komfort, vylepšenú izoláciu i zvýšenú odolnosť a životnosť Vášho budúceho okna. Jednotlivé varianty sa vzájomne môžu skombinovať s prihliadnutím na technické možnosti a parametre. Oslovte preto našich obchodných zástupcov, aby Vám poradili v prípade akýchkoľvek nejasností a otázok.

Plastové okná FUTURA STRONG si môžete rozšíriť o:

 • štandardné okná s jednostrannou, alebo obojstrannou lamináciou profilu

  Okenné systémy sa vyrábajú štandardne v bielej farbe, ale zákazníkovi, ktorému pri celkovom pohľade na fasádu a stvárnení voči okolitej krajine záleží na prirodzenom vzhľade a súčasne sa nechce vzdať výhod modernej okennej techniky, odporúčame zvoliť si plastové okná s jednostrannou alebo obojstrannou lamináciou, resp. v prevedení dekóru dreva, ktoré sú ekologicky prijateľné a nevyžadujú zvláštnu údržbu. Pri jednostrannej laminácii sa používajú vysokokvalitné fólie a najmodernejšie technológie pre veľmi presné nanášanie lepidla, ktorá zaručuje minimálnu vrstvu medzi podkladom a fóliou a garantuje tak dokonalú priľnavosť fólie a ešte lepšiu odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

  Môžete si vybrať z viacerých farebných variánt, napr. RENOLIT Braun Maron, RENOLIT Anthrazitgrau, RENOLIT Lichtgrau, RENOLIT Stahlblau, RENOLIT Weinrot, RENOLIT Cremeweiss, RENOLIT Sapeli, RENOLIT Nussbaum, HORNSCHUCH Nevada, HORNSCHUCH Birke rose, HORNSCHUCH Noce sorrento natur, HORNSCHUCH Cherry amaretto, COVA Siena PN Noce, COVA Winchester a mnohých iných.

  fóliové dekóry plastových okienfóliové dekóry plastových okien

  Na okná s dekórom dreva, pri fóliovaní z vonkajšej a vnútornej strany, sa používajú hnedo-sfarbené plastové profily, takýmto spôsobom je aj pri otvorených oknách zaistený ich prirodzený vzhľad a dodatočne zdôraznený dekoratívny účinok dreva. Pri obojstrannej laminácii používame štandardné (napr. Nussbaum, Golden Oak, Mahagoni, Mooreiche, Eiche Rustikal) a neštandardné fóliové dekóry (napr. Oregon IV, Eiche Hell, Cremeweiss, Tannengrün, Silbergrau, Walnuss, Siena PR Rosso, Deko RAL 3005).

  „Sú možné aj ďalšie farebné prevedenia, pri výbere odtieňa Vám odporúčame vychádzať zo vzorkovníkov na predajni, preto neváhajte a kontaktujte našich obchodných zástupcov, radi Vám jednotlivé farebné odtiene odprezentujú.“

  Viac o farebných fóliách a plastových oknách s dreveným dizajnom ...

 • plastové okná s vyplneným 6-komorovým profilom
  (IKD® Gealan)

  Základná verzia profilu plastového okna je 6-komorová s nevyplnenými komorami.
  Ak je Vaším cieľom mať okná s výrazne lepšími tepelno-izolačnými vlastnosťami a ktoré sú zároveň pevnejšie, odporúčame Vám vyberte si profil s izolovaným jadrom. Pri výrobe týchto plastových okien sa využíva technológia intenzívnej izolácie jadra profilu IKD® Gealan, kedy v profile okna je vystužovacia komora krídla vyplnená penou špeciálneho zloženia s výraznými izolačnými vlastnosťami. Táto technológia tak umožňuje v prvom rade dosahovaťvynikajúce hodnoty tepelnej izolácie a znižovať tak náklady na vykurovanie.

  Plastové okná s vyplneným 6-komorovým profilom (IKD® Gealan)

  Výhody Plastových okien IKD® Gealan:

  • optimalizovaná tepelná izolácia
  • bez oceľových výztuží
  • lepšia ochrana pred vlámaním
  • recyklovateľné

 • okná s vlepeným trojsklom STRONG

  Tieto plastové okná sa zasklievajú modernými tepelnoizolačnými sklami, ktoré:

  • šetria náklady na vykurovanie a
  • zaisťujú príjemné prostredie bytu,
  • vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu,
  • sú zložené z dvoch, alebo troch tabúľ skla v hrúbkach a druhoch zodpovedajúcich funkčným, mechanickým a estetickým nárokom.

  Štandardne sa plastové okná GEALAN vyrábajú s použitím nelepeného dvojskla, klient si ale môže vybrať aj vlepené dvojsklo, kedy sa špeciálnou lepiacou technikou STV® Gealan (statické suché zasklenie) vlepuje sklo do profilu krídla pomocou špeciálnej lepiacej pásky pri zachovaní obvyklého vypodloženia skla, pričom táto technika výrazne zvýši stabilitu a pevnosť okna a zároveň zvyšuje ochranu proti vlámaniu. Ak Vám záleží na výraznejšej izolácii Vášho domova od okolia, odporúčame Vám zvoliť si trojsklo, získate tak lepšie hodnoty tepelnej priepustnosti i hlukovej izolácie.

  Vzdialenosť medzi sklami vymedzuje rôzne široký dutý dištančný profil, naplnený vysúšacím prostriedkom - molekulovým sitom. Obvodové spojenie tabúľ skla a dištančného profilu je zabezpečené adhéznym, trvale plastickým tmelom. Vonkajší obvod tabúľ skla a dištančného profilu je vyplnený trvale pružným dvojzložkovým tmelom.

  Dvojsklo vs Trojsklo

Plastové okná FUTURA STRONG majú 6 komorový systém

Systémy plastových okien FUTURA STRONG umožňujú presadiť bez problémov náročné architektonické požiadavky bez technických kompromisov.

Zvlášť plošne odsadené vyhotovenie s klasickou vodiacou líniou zdôrazňuje eleganciu a estetiku stvárnenia a presvedčuje charakteristickou harmóniou vzhľadu a funkcie.

Výhody plastového okna FUTURA STRONG

 • plastové okná FUTURA STRONG sa používajú na PASÍVNE DOMY
 • 6 komôr s dorazovým tesnením poskytuje oknám výborné tepelnoizolačné vlastnosti, vysokú zvukovú izoláciu a odolnosť voči vlámaniu
 • znižuje vaše náklady na vykurovanie a prispieva k zníženiu emisií CO2
 • veľmi dobrú stabilitu okien, vďaka oceľovým výstužiam
 • Stavebná hĺbka okien je 83 mm
FOTO: 6-komorové plastové okná FUTURA STRONG

plastové okná série FUTURA STRONG

AKTUÁLNE AKCIE

 • Akcia na rámy
 • Plastové dvere
 • Letná akcia pokračuje
 • Doplnky pre hliníkové dvere
 • Mapa webu

KONTAKTUJTE NÁS

 • SÍDLO FIRMY: sídlo spoločnosti
  Bernolákova 57
  Zlaté Moravce, 953 01
  037/64 22 057
 • E-MAIL: kontakty spoločnosti
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • SLEDUJTE NÁS: