ANEKO PREMIUM – hliníkové systémy 70-86 mm

. Kategória: Hliníkové okná a dvere

Odporúčané sú pre stavebné objekty, kde sa kladie veľký dôraz na tepelnoizolačné parametre a vysokú pevnosť, sú mimoriadne vhodné pre nízkoenergetické stavby. Ako štandardnú povrchovú úpravu ponúkame práškové lakovanie v prakticky neobmedzených farebných odtieňoch RAL, alternatívne drevodekórové nástreky alebo povrch upravený eloxovaním.

Hliníkové systémy ANEKO PREMIUM 70 mm sa vyznačujú vysokou tepelnou izoláciou. Slúžia na výrobu rôznych typov okien, dverí, vitrín, i spájaných konštrukcií. Sú charkteristické nielen špeciálnou konštrukciou tepelného mostu, ale i novátorským riešením dvojkomponentného tesnenia.

Hliníkové systémy ANEKO PREMIUM 86 mm tieto nové systémy okien a dverí ponúkajú vynikajúce izolačné vlastnosti. Tento systém spĺňa rastúce požiadavky trhu na zvyšovanie energetických úspor nových okien a dverí. Jedna jeho varianta využíva kremičitý aerogel vyplnený netkanou sklenenou textíliou, ktorá pomáha dosiahnuť špičkové technické parametre. Výhodou systému je vysoká pevnosť hliníkových profilov, ktorá umožňuje výrobu okien veľkých rozmerov a hmotností.

ANEKO BASIC – hliníkové systémy 45-60 mm

. Kategória: Hliníkové okná a dvere

Odporúčané sú pre stavebné objekty ako sú napr. vstupné vchodové dvere do bytových domov, vhodné sú najmä pre administratívne priestory a výrobné haly a rôzne interiérové konštrukcie. Ako štandardnú povrchovú úpravu ponúkame práškové lakovanie v prakticky neobmedzených farebných odtieňoch RAL, alternatívne drevodekórové nástreky alebo povrch upravený eloxovaním.

Hliníkové systémy ANEKO BASIC 45 mm slúžia predovšetkým na výrobu interiérových konštrukcií - rôznych typov deliacich stien, interiérové hliníkové okná, dverí posuvných, kyvných a automatických, vitrín, deliacich boxov.

Hliníkové systémy ANEKO BASIC 60 mm slúžia na výrobu hliníkových konštrukcií pre exteriér. Umožňujú výrobu hliníkových okien vo variantoch: okná s tzv. skrytým krídlom, otočné okná, okná so vzhľadom imitujúcim oceľové okná, okná a dvere so zvýšenou odolnosťou voči vlámaniu. Okná pre osadenie do fasády, ako aj systém ekonomických dverí.

Hliníkové okná a dvere

. Kategória: Hliníkové okná a dvere

Ponúkame vám novú okenno-dverovú generáciu hliníkových systémov. Ich vonkajšia konštrukcia odoláva poveternostným vplyvom a zabezpečuje dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu.

Povrchovú úpravu tvorí práškové lakovanie v rôznych farebných odtieňoch podľa RAL. Pri použití tohto systému sa okná a dvere montujú do otvoru alebo vytvárajú súčasť fasády. Profil možno ohýbať a vytvárať tak oblúkové konštrukcie.

AKTUÁLNE AKCIE

 • Akcia na rámy
 • Plastové dvere
 • Letná akcia pokračuje
 • Doplnky pre hliníkové dvere
 • Mapa webu

KONTAKTUJTE NÁS

 • SÍDLO FIRMY: sídlo spoločnosti
  Bernolákova 57
  Zlaté Moravce, 953 01
  037/64 22 057
 • E-MAIL: kontakty spoločnosti
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • SLEDUJTE NÁS: